به زودی برای نوروز ۱۳۹۴؛ ویژه‌نامه‌ی نوروز شگفت‌زار

در این شماره شما چه در بخش داستان و چه در بخش مقاله‌ها با موضوع سفر در زمان و چالش‌های آن مواجه خواهید شد. از مردانی که چنگیز خان را به قتل رساندند تا پروژه سالگرد و داستان پیوستار گرنزبک گرفته، تا همه شما زامبی‌ها و ساعت از دست رفته.

همچنین در این شماره شما در مقاله‌ای با امکاناتی که دنیای واقعی و قوانین محدود کننده فیزیک در اختیار ما قرار می‌دهد تا از دل آن به سفر به زمان نگاه کنیم آشنا می‌شوید و همچنین به مرور برخی از فیلم هایی که داستان سفر در زمان را موضوع اصلی خود قرار داده‌اند پرداخته شده است. فیلم‌های لبه‌ی‌فردا و لوپر.

همچنین در این شماره با تعدادی از سریال‌های تلویزیونی شرق دور با موضوع سفر در زمان آشنا می‌شوید و شگفت‌زار انیمه هایی که با این محور مورد توجه قرار گرفته‌اند را به شما معرفی خواهد کرد. در نهایت در این شماره با داستان سفر در زمان در فراسوی داستان‌های علمی‌تخیلی و در یکی از موارد معروف  آن در دنیای فانتزی آشنا خواهید شد. سفر در زمان در دنیای هری پاتر.

ویژه‌نامه‌ی شگفت‌زار را می‌توانید از http://www.fantasy.ir دانلود کنید . ضمن این‌که در طول ماه می‌توانید با مراجعه به این سایت در جریان رویدادهای دیگر این گروه و همچنین خبرهای روز قرار بگیرید و به آرشیو مطالب شماره‌های پیشین شگفت‌زارنیز دسترسی داشته باشید.

شگفت‌زارباهدف افزایش آگاهی و اطلاعات دوست داران این دنیا و علاقه‌مند کردن کسانی که تاکنون فرصت آشنایی با شگفتی‌های این عرصه را نداشته‌اند به‌طور رایگان منتشر می‌شود و تنها درخواست آن از شما این است که اگر از خواندن آن لذت بردید آن را به دوستان و علاقه مندان دیگری که از آن بی خبرند معرفی کنید.

/ 2 نظر / 38 بازدید
دهقان پیر

خسته نباشی میلاد جان سال نو را بهت تبریک میگویم و امیدوارم در این سال منتظر داستانهای بیشتر و بیشتر از شما باشیم

دهقان پیر

خسته نباشی میلاد جان سال نو را بهت تبریک میگویم و امیدوارم در این سال منتظر داستانهای بیشتر و بیشتر از شما باشیم